Меню
Уроки гри
на фортепіано
Мрієш грати? InTopSchool це простір, де навчаюся як початківці, так і професіонали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Фортепіано — не найпростіший для освоєння інструмент, але точно один з найцікавіших. Бажаєш почати або продовжити своє навчання на інструменті? З нашими досвідченими викладачами, які є лауреатами та призерами міжнародних конкурсів, ти обов'язково досягнеш своєї мети!
Хочеш грати на фортепіано?
Почни навчання
з професійним викладачем!
Освоїти різні стилі гри, писати музичні кавери, виступати на сцені
Для кого наша школа
Новачки
Любителі
Досвідчені
Починати завжди складно! Але наші викладачі зроблять все, щоб допомогти тобі подолати страх перед інструментом і швидко освоїти ази: посадку за фортепіано, постановку рук та їх координацію, а також нотну грамоту.

Досвідчені учні виконують твори різних стилів і рівнів складності, можуть грати в складі музичного гурту, а також брати участь у різних фортепіанних конкурсах. Постав ціль, озвуч викладачеві – і починай працювати над тим, щоб втілити її в життя!
Якщо ти вже знаєш основи, саме час піти далі та почати грати улюблені твори. На цьому етапі навчання тобі, як і раніше, бажано працювати над технікою виконання та вивченням нотної грамоти, але ти вже зможеш продемонструвати свої вміння на звітних концертах школи.

Ціни
Індивідуальні уроки з фортепіано
В зручний для вас час. Урок триває 50 хвилин.
Пробний урок
200 грн
40 хвилин
1 урок
380 грн
50 хвилин
Абонемент на 4 уроки
1440 грн
Ціна 1 уроку 360 грн
Абонемент на 8 уроків
2720 грн
Ціна 1 уроку 340 грн
Абонемент на 12 уроків
3840 грн
Ціна 1 уроку 320 грн
Напрямки навчання грі на фортепіано
Класичне фортепіано
Естрадно-джазове фортепіано
Для багатьох навчання грі на фортепіано починається з вивчення класичних творів. І це чудово: так ти можеш краще зрозуміти музичні закони, освоїти особливості гри в різних стилях і розібратися, чим відрізнялися твори, написані в різні епохи.
Якщо класична музика тобі до душі, обирай саме цей напрям навчання!

Хочеш навчитися імпровізувати на фортепіано, грати і складати кавери на улюблені естрадні твори? Тоді цей напрям тобі точно підійде!
Навчаючись естрадно-джазовому фортепіано, ти навчишся грати по нотах і без, імпровізувати і не тільки точно передавати звучання, а й висловлювати через музику свої власні емоції.
Ваші майбутні викладачі
Марія Богатирьова
Андрій Дяченко
Запишіться на пробний урок
Вартість пробного уроку 200 грн
Тривалість - 40 хв