Меню
Уроки гри
на гітарі
Постав собі мету - і вперед до мрії!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бажаєте почати або продовжити своє навчання гри на гітарі? З нашими досвідченими викладачами, які є лауреатами та призерами міжнародних конкурсів, ви обов'язково досягнете своєї мети!
Мрієш грати на гітарі?
Почни навчання
з професійним викладачем!
Імпровізувати, робити кавери та підбирати мелодії на слух?
Для кого наша школа
Новачки
Любителі
Досвідчені
У навчанні гри на гітарі для новачків важливо правильно засвоїти постановку рук під час гри, базові техніки бою та перебору.
Вже на цьому етапі ти почнеш вивчати нотну грамоту, будову гітарних акордів, ритм та інтервали.
І звісно спробуєш грати прості музичні твори.
Якщо ти досвідчений гітарист, наші викладачі з радістю навчать вас сучасним технікам гри (string skipping, alternate picking, sweep, tapping та інші), а також складним композиціям. Не варто забувати також про постійне покращення практики імпровізації, якою має прекрасно володіти кожен професійний гітарист.

Якщо ти вже володієш деякими навичками гри на гітарі, можна переходити до наступного рівня. На ньому ти навчишся грати гітарні соло, розбирати композиції на слух та імпровізувати.
Твій викладач завжди буде поруч і відповість на всі питання, що можуть виникнути під час навчання.

Напрямки навчання грі на гітарі
Класична
Акустична
Класична гітара дуже схожа по вигляду на акустичну. Але це два різних музичних інструменти. Саме акустичну гітару найчастіше радять для освоєння новачкам. Вона відрізняється від акустичної широким грифом та струнами із синтетики. Звучання "акустики" більш м'яке, ліричне. Наші викладачі з радістю допоможуть тобі навчитися грати на цьому чудовому інструменті.
Акустична гітара відрізняється від класичної металевими струнами. Завдяки цьому її звучання більш яскраве і насичене. На такій гітарі можна грати кантрі, шансон, рок та блюз. Багато професійних гітаристів віддають перевагу саме акустичній гітарі. Викладачі InTopSchool навчать тебе грати на цьому інструменті та правильно його налаштовувати.
Ціни
Індивідуальні уроки з гітари
В зручний для тебе час. Урок триває 50 хвилин.
Пробний урок
200 грн
40 хвилин
1 урок
380 грн
Звичайна ціна
Абонемент на 4 уроки
1440 грн
Ціна 1 уроку 360 грн
Абонемент на 8 уроків
2720 грн
Ціна 1 уроку 340 грн
Абонемент на 12 уроків
3840 грн
Ціна 1 уроку 320 грн
Твої майбутні викладачі
Ніджат Абілов
Едуард Сєрік
Запишіться на пробний урок
Вартість пробного уроку 200 грн
Тривалість - 40 хв